خبر خبر

ضرورت در نظر گرفتن پست سازماني براي مسوولان روابط عمومي فرودگاه ها
ضرورت در نظر گرفتن پست سازماني براي مسوولان روابط عمومي فرودگاه ها
ضرورت در نظر گرفتن پست سازماني براي مسوولان روابط عمومي فرودگاه ها
ديرکل فرودگاه کرمانشاه با اشاره به نقش موثر و کليدي مسوولان روابط عمومي فرودگاه ها در تحقق اهداف سازماني بر ضرورت اختصاص پست سازماني براي اين افراد تاکيد کرد.

مجتبی بیاتی در گفت و گو با روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران ضمن تبریک فرارسیدن روز ارتباطات و روابط عمومی عنوان کرد: خوشبختانه در سال های اخیر شاهد انعکاس به موقع تلاش ها و فعالیت های فرودگاه ها در حوزه های مختلف توسط پورتال و شبکه های اجتماعی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران هستیم که جای تقدیر دارد.

مدیرکل فرودگاه کرمانشاه افزود: روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در مقایسه با سایر سازمان ها نقش موثر و پررنگ تری به عنوان زبان گویا و چشم بینای شرکت داشته و شاهد پوشش خبری و رسانه ای روابط عمومی در سریع ترین زمان بویژه در بحران ها بوده ایم. به عنوان نمونه روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در زمان وقوع بحران های زلزله و سیل در استان کرمانشاه به موقع و سریع به اطلاع رسانی و انعکاس تلاش های فرودگاهی ها پرداخت و توانست بازوی خوب و توانمند واحدهای عملیاتی در برطرف کردن بحران ها شود.

وی همچنین گفت: با توجه به نقش مهم روابط عمومی فرودگاه ها در بازتاب فعالیت ها و ارتباط هرچه بهتر با سازمان ها و اقشار مختلف باید ارزش هرچه بیشتری برای تلاش ها و فعالیت های کارشناسان و مسوولان روابط عمومی قایل شویم و جای پست مسوول روابط عمومی فرودگاه در چارت سازمانی شرکت خالی است.

بیاتی بر ضرورت افزایش دوره های آموزشی در حوزه های مختلف برای کارشناسان و مسوولان روابط عمومی فرودگاه ها تاکید کرد و افزود: کارشناسان و مسوولان روابط عمومی باید با شیوه های مختلف تهیه و تدوین خبر، ساخت کلیپ و فنون ارتباط با رسانه و نهادهای برون سازمانی و غیره آشنا باشند.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد